Vypsat se ze starostí

13. dubna 2014 v 19:20 | Cazz |  My diary, my life
Dneska jsem měla vážnou konverzaci s Mutti. Dala mi za pravdu, že jsem na gympl chodit neměla a oznámila mi, že pokud se rozhodnu změnit školu, nebude naštvaná.

Docela se mi ulevilo, že to vidí takhle. Školu sice ještě zatím měnit nehodlám, ale jsem ráda, že tam mám tu možnost. Není to tak, že bych měla nějaký blbý známky, nejsem nejlepší, ale ani nejhorší. V přímačkách jsem se umístila jako první a dostala jsem se i na druhej gympl, na kterej jsem se hlásila, ale tady nejde o chytrost. Můj problém je ten, že tu školu moc řeším. Mám nervy v kýblu, k tomu jsou i nějaký starosti doma a já to prostě nezvládám psychicky.
Můj táta je podnikatel. Je jediný jednatel firmy, kterou sám založil a která ještě donedávna dobře prosperovala. Ale přišla krize a ta se nevyhla ani naší rodině, nebudu to moc rozepisovat, prostě se tátovi už nějakou dobu nedaří dotáhnout do konce jeden dost důležitej obchod a strašně na tom prodělává. Takže doma to je teď hrozně napjatý, všichni jsou nervózní a když se k tomu přidaj ještě nervy ze školy, je toho prostě moc. Jsem optimista a věřím, že to všechno pro nás dopadne dobře, ale prostě si neprocházím dobrým obdobím.
Nechci si stěžovat, ale nejlepší kamarádka (a jediný člověk, komu jsem to celý řekla) mi poradila, že pomáhá se ze starostí vypsat, třeba i na blog a musím přiznat, že na tom asi něco bude.
Teď jsem přišla z bruslí a měla bych se jít učit, ale totálně se mi nechce, protože jsem se učila už skoro celý dopoledne :( neporadíte nějaký dobrý filmy? :)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Butty | Web | 14. dubna 2014 v 14:06 | Reagovat

Taky jsme se včera pořád jenom učila a stejně nám ty hodiny kde jsme měli psat dneska odpadly :-))
Hlavně že sem z toho měla nervy, a co ? ZBYTEČNĚ! :-D Dobrý film je třeba dívčí parta, 27 šatů, protivný sprostý holky 2...nebo něco na způsob muži v naději...:-)

2 Hope | Web | 14. dubna 2014 v 16:55 | Reagovat

Rozhodně pomáhá se vypsat :) Já taky měla špatné období, že jsem ani psát o tom neodvážila, ale asi po půl roce kdy jsem to konečně udělala, se mi pak ulevilo :)
Myslím, že je dobře, že ti nic nebrání v tom aby sis vybrala jinou školu :) Když si myslíš, že to bude pro tebe lepší, tak bych to rozhodně udělala ;)
Já jsem taky nervák, ale asi ne ze známek (to už by bylo dávno po mně protože ty moje známky :'D)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama