Prosinec 2016

Fakt vpoho

8. prosince 2016 v 21:44 | Carade |  My diary, my life
Já vám byla fakt pošuk a pozér v jednom.
Díky bohu, že teď už jsem jenom ten pošuk.
Který všechno píše zarovnané na střed, protože se mu to líbí.
Ale co.
Psala jsem články, ve kterých jsem v jednu chvíli mluvila o aprílu a v druhé o zkaženosti společnosti. Fakt z nuly na sto a to ještě dřív, než to bylo meme, gratulace.
A teď nad tím přemýšlím a pozér jsem asi pořád. Tak asi nebudu nahlas přiznávat konkrétní příklady svého pozérství. Však to nikdo nepřehlídne.
Takže vlastně v pohodě.
Hodně v pohodě.

Aha

8. prosince 2016 v 21:37 | Carade
Rok jsem tady nebyla.
A najednou jsem dospělá.
No, co si budeme namlouvat, ona to vlastně žádná velká změna není. Pití už není taková sranda, ale zase můžu řídit auto. Asi vyrovnáno.
Když si přečtu svůj poslední článek (který je pravděpodobně jediná ne uplná sračka na tomhle blogu, fakt musím zpytovat vše týkající se mého 15.roku života. včetně tohohle blogu), fakt jsem zklamaná sama ze sebe, že jsem ten tribut Billie Joeovi ještě nenapsala.
Asi bych měla jít spát, ale nějak se mi nechce. Spát je nuda, sny už nemám. Nebo si je spíš nepamatuju, takže asi za moc stát nebudou. Teda jako ty, co se ti zdají v noci, ty druhý naštěstí ještě jo.
Taky bych měla koupit dárky k vánocům, ale co já vím, co kdo chce. Stejně ti to neřeknou a pak se budou falšeně usmívat nad dárkem, co jsi jim koupil. Ale stejně ti to neřeknou. Jako to, co chtějí. Protože to se nedělá. Tak raděj budou pilovat své herecké schopnosti a pak to hodí do šuplíku a zakryjou to ponožkama.
A takhle si tu my žijeme.